يکشنبه 9 آذر 1399
 انتخاب وب سایت

درباره دانشکده

این دانشکده از سال  1364 ابتدا با نام دانشکده اقتصاد و علوم اداری با رشته های اقتصاد بازرگانی، مدیریت صنعتی و بازرگانی و حسابداری در مقطع کارشناسی آغاز به فعالیت نمود. سپس رشته های مدیریت بازرگانی و اقتصاد در مقطع کارشناسی ارشد و رشته اقتصاد نظری در مقطع کارشناسی به مجموع رشته های دانشکده اضافه گردید.همچنین از سال 1381 نیز رشته های مدیریت صنعتی و مدیرت دولتی و حسابداری در مقطع ارشد به مجموع رشته های دانشکده اضافه گردید.

از سال 1384 به بعد این دانشکده با عنوان جدید دانشکده مدیریت به فعالیت خود ادامه داد و در این دوره رشته های مدیریت امور بانکی در مقطع کارشناسی، حسابداری در مقطع کارشناسی ناپیوسته، مدیریت اجرائی در مقطع کارشناسی ارشد، گرایش های مدیریت بازرگانی و مدیریت دولتی در مقطع ارشد و اقتصاد در مقطع دکتری به مجموع رشته های دانشکده اضافه گردید.

همزمان با گسترش رشته ها و افزایش تعداد دانشجویان از سال 1378 روند جذب اعضاء هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت گسترش پیدا کرد طوری که در حال حاضر این دانشکده با 25 رشته گرایش در مقاطع مختلف و با حدود 3500 دانشجو، 25 کلاس درس، 2 کارگاه کامپیوتر، 1 سالن آمفی تئاتر،  1 سالن جلسات، تعداد 29 عضو هیات علمی تمام وقت به انجام وظایف و فعالیت خود می پردازند.

از جدی ترین برنامه های آتی دانشکده مدیریت، توسعه بیشتر رشته های تحصیلات تکمیلی به خصوص در مقطع دکتری و راه اندازی نشریات تخصصی و علمی پژوهشی است تا گامی بزرگ در جهت تحقق اهداف علمی این واحد دانشگاهی و استان مرکزی برداشته شود.

 

 

ریاست دانشکده
 

نام و نام خانوادگی : دکتر احمد سرلک

مرتبه علمی: استادیار پایه 16

ایمیل:  a-sarlak@iau-arak.ac.ir

سوابق آموزشی

کارشناسی:  اقتصادنظری

کارشناسی ارشد: اقتصاد توسعه

دکتری:  اقتصاد سنجی

 

سوابق پژوهشی

تعداد مقالات 3  :ISI(wos)                 

تعداد مقالات ISI-Listed: -

تعداد مقالات علمی-پژوهشی:  16

تعداد کتاب تالیف و ترجمه:  6

 تعداد ثبت اختراع: -

تعداد طرح های پژوهشی خاتمه یافته: 18 طرح

تعداد مقالات ارائه شده در سمینارها و کنفرانس های ملی و منطقه ای: 14 مقاله

تعداد مقالات ارائه شده در سمینارها و کنفرانس های بین المللی-

سوابق اجرایی

- مدیرگروه اقتصاد در کلیه مقاطع

-مدیر پژوهش دانشکده مدیریت